MİZU

Kendinizi Daha Seksi Hissetmeniz İçin Öneriler

By  | 

Kadınlar kendilerini seksi ve güzel hissetmek isterler ancak nasıl olacağı konusunda yol haritasına ihtiyaç duyarlar.

Kadınlar, bu ipuçları sizler için…

Siz de ufak tüyolardan yararlanarak kendinizi çok daha çekici hissedebilirsiniz.

1- Elbiseden vazgeçmeyin…

Elbise kadınların kendilerini daha dikkat çekici hissetmesi için olmazsa olmazlardan. Özellikle haftanın en kötü günü addedilen pazartesileri mini bir elbiseyle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Midi boyda bir elbisenin yırtmaçlı olanı da tercih edilebilir. Size kim karşı koyabilir ki? 🙂

Mini Elbiseler
Mini Elbiseler

2- Dekolteden kaçmayın

Dekolte genellikle kadınların gece kullanmayı seçtiği kıyafetlerde mevcut ancak gündüz de biraz dekolte gerek. Kendinizi daha seksi ve iyi hissetmeniz için ufak dekoltelerden kaçmamanız gerek. Omuz dekolteleri bu sezon çok trend, üstelik kemikleri belirgin bir boynunuz varsa bizce tam size göre…

Dekolte Kıyafetler
Dekolte Kıyafetler

3- Makyaj sadece yüz için değildir

Vücudunuza da makyaj yapabilirsiniz. Yazın çorap giymek hem demode hem de rahatsız biliyoruz. Vücut makyajı ise bu zor zamanlar için… Bacaklarınızı spreylerle daha pürüssüz gösterebilir, vücut hatlarınızı (örneğin boyun kemiklerinizi) bronz pudralarla belirginleştirebilir ve kendinizi daha cazibeli hissedebilirisiniz. Tabi vücut makyajı için ürün seçerken iyice kurumasına ve bulaşmayanlardan olmalarına dikkat etmeniz şart.

4- Topuklar özgüveni de yükseltir

Topuklar yalnız boyu değil özgüveni de yükseltir… İnce topuklu ayakkabı kadınların çekicilik sırrı olmayı sürdürüyor. Siz siz olun günlük olarak topuklu ayakkabı kullanmayı ihmal etmeyin. Özgüveni yüksek bir kadından daha çekici ne olabilir ki?

Topuklu Ayakkabı
Topuklu Ayakkabı

5- Saçlarınızı açın

Saçlarınızı açın… İster jöle, ister fön… Nasıl ister ve rahat ederseniz onu seçin. Emin olun açık saçlar havanızı değiştirecek. Kendinizi çok daha güzel hissetmenize yardımcı olacak.

6- Her an her şeye hazır olun!

İç çamaşırı seçimlerinizi yaparken önce kendinizi düşünün. Kendinizi seksi hissetmek için biraz dantel yeter, kimse görmese de fark etmez. Siz kendinizden emin, her an her şeye hazır olduğunuzu bilin yeter…

Dantelli İç Çamaşırı
Dantelli İç Çamaşırı

7- Kim korkar transparandan?

Transparan detaylar bu sezon çok moda, neden modayı lehinize kullanmıyorsunuz? Şifonun cazibesini üzerinizde taşımayı ihmal etmeyin, biraz cesaret çok şeyi değiştirebilir.

Transparan Bluz
Transparan Bluz

8- Biraz ışıltı ne kaybettirir ki?

Takıların gösterişini ihmal etmeyin. Unutmayın dikkat çekmek kötü değildir… Stilinize ışıltı katacak takılarla aksesuarların gücünü kullanabilirsiniz. Enerjiye inananlardansanız taşların yardımını da alabilir, örneğin aşk taşı olarak bilinen garnet ile içinizdeki ateşi yakabilirsiniz.

9- Rahat ve seksi olmak mümkün

Skinny jeanler ve rahat mini şortlar da kendinizi daha seksi hissetmenize yardımcı olabilir. Hem çok da rahatlar öyle değil mi?

Skinny ve Şort
Skinny ve Şort

10- İşte en önemli madde!

Güzel hissetmek için önce güzel olduğunuzu bilmeniz gerek. Bunun için ise tek yapmanız gereken aynaya bakmak. Unutmayın güzelliğini farkında olan kadın kadar seksi hiçbir şey yoktur.