MİZU

Kişiye Özel Takı Modası

By  | 

Herkesin ismi kendine özeldir. Ya da başka bir açıdan bakarsak herkesin kendi gibi önemsediği bir isim  daha vardır. Belki de söyleyemediğiniz ve her an yanınızda taşımak isteyeceğiniz bir kişi olabilir. Kim bilir belki de çok aşıksınızdır da o bunu bilmiyordur henüz. Şimdi takıların büyülü dünyası size öyle bir seçenek sunuyor ki kendinizin ya da sevdiklerinizin ismini ya da baş harfini her an sizin yanınızda kılıyor.

Kişiye özel takılar sadece isimler ya da harflerle sınırlı değil… Dilerseniz sizin için önemli bir tarihi, sembolü hatta DNA yapınızı da takınıza işleterek kendinize özel hale getirebilirsiniz. Kişiye özel kolye seçenekleri arasında daha çok işlemeli isim yazan modeller dikkat çekiyor. Ama ben kolyemde kendimle beraber sevgilimin ismini de hatırlamak istiyorum diyorsanız daha sevimli ve şık modelleriyle harfli anagram kolyeler gizemli halleriyle imdadınıza yetişecek!

kişiye özel takı

Kişiye özel bileklik modellerinde de yine isimler ve harfler dikkat çekerken, bu modellerde daha çok plakalar üzerine yazılmış tasarımlara rastlamak mümkün oluyor. Kişiye özel yüzük modellerinde ise dikkatler özel tarihler üzerine daha çok yoğunlaşıyor. Gelenekselleşmiş olan alyansın içine yazılan evlilik tarihi yerini, evlenmeden de kullanabileceğiniz tasarım yüzüklere bırakıyor. Kendinize ait özel isimler, tarihler ve sembollerle hayatınızda fark yaratabilirsiniz.

kişiye özel yüzük

mizu’nun kişiye özel takıları bir araya getirdiği özel kategorisinde sizde kendiniz için en özel takıları yaptırabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kim bilir belki de onun için yaptıracağınız bir takı ömür boyu sürecek bir aşkın kapılarını açacaktır.