AKSESUAR

Kıyafetlerinizi Hareketlendirecek Beş Aksesuar

By  | 

Atağa geçen moda dünyasıyla birlikte aksesuarsız bir kombin de düşünemez olduk. Çoklu bilezik trendiyle atağa geçen aksesuar dünyası zamanla ear-cuff, vücut aksesuarı, flash-tattoo, miyoki bilezikler ve oversized kolyeler gibi ilk bakışta alışamadığımız pek çok parçayı hayatımıza soktu.

70’lerin sanki intikam alırmışcasına büyük bir ısrarla yeniden hayatımıza döndüğü ve hepimize “bohem giyim tarzı” nı google search’te arattığı yeni sezonda ise saç bandı yerine kullanılan şallar, çoklu yüzükler, iri çantalar ve kemerler aramızda döndüler.
Aksesuar ve takı konusunda seçeneklerin artması konusunda en çok sevindiğimiz nokta ise en basic parçaların bile tek dokunuşla daha tarz bir görüntüye kavuşması.

Tulumdan slogan tişörtlere kadar sezonun trendlerini daha da farkı kılarak, stilinizle bir adım öne geçmenizi sağlayacak beş aksesuarı sizin için seçtik.

Şimdi konuşma sırası aksesuarınızda!

1. Küçük siyah elbise + Kemer

Audrey Hepburn’un Breakfast At Tiffany’s filmiyle hafızamıza kazınan, Chanel’in kusursuz işçiliğiyle hayal dünyamızı süsleyen küçük siyah elbise her sezon olduğu gibi  bu yaz ve önümüzdeki kış sezonunda da oldukça popüler. Sıklıkla pişti olabileceğiniz siyah elbise seçiminde kemer kullanarak rakiplerinizi hafif de olsa sollayabilirsiniz.

hazir

Elbise (Collezione): 28,99 TL

Kemer (Pieces): 19,99 TL

2. Basic tişört + Şal

Sloganlı tişörtler basic parçaları hayatımızda bambaşka bir noktaya taşıdı. Karakterinizi eğlenceli parçalarla anlatmayı seviyorsanız bandana olarak kullanabileceğiniz  renkli parçalar için aksesuar dolabınızda yer açın!

Başlıksız-1

Tişört (Mizu): 19,99 TL

Şal (Mizu): 19,99 TL

3. Beyaz gömlek + Büyük küpe

Sıradan gömleklerimize büyük fark katacak iri küpeler bu konuda büyük bir alkışı hak ediyorlar. Etnik tarzdan tutun taşlı parçalara kadar farklı pek çok büyük küpeyi basic bir parçayla tamamlayarak stil konusunda kusursuz bir denge yakalayabilirsiniz.

hazir

Gömlek (Dilvin): 12,99 TL

Küpe (Mizu): 9,99 TL

4. Jean + Büyük Çanta

Victoria Beckham’ın küçük boyuna rağmen taktığı büyük çantalardan ilham aldık ve jean’lerinizi farklılaştıracak en eğlenceli aksesuarın iri çantalar olduğuna karar verdik!

Başlıksız-1

Jean (Mizu): 19,99 TL

Çanta (Michael Kors): 894,99 TL

5. Tulum + Güneş Gözlüğü

Sadece 2015’de değil 2016 yılında da karşımıza sıklıkla çıkacak olan ve çoğu kişide göreceğimiz tulumlar arasından fark edilebilir olmanız için aksesuar tercihinizi iddialı bir güneş gözlüğünden yana yapmayı unutmayın.

Başlıksız-1

Tulum (Mizu): 49,99 TL

Güneş Gözlüğü (Tabe Kıyamet): 79,99 TL