GİYİM

Kürk Trendini Mizu’da Yakala!

By  | 
kolaj

Gösterişin sadelikle yarıştığı bugünlerde rakipleri arasından hızla sıyrılan kürk detaylar yeni sezonun kilit noktalarından. 1929’lü yıllarda Beşinci Cadde’de yaşayan zengin ve trendlere düşkün kadınların zenginlikten doğan moda anlayışlarından yola çıkılarak hazırlanan sahte kürkler kısa sürede dünyaya yayıldı. Başlarda daha kısıtlı imkanlara sahip olan trend takipçileri için hazırlanan, ancak daha sonra dünya çapında artan hayvan hakları savunucularının çabaları sayesinde gerçek kürkün yerini alarak moda dünyasında önemli bir yer kaplayan imitasyon kürkler 2015-16 Sonbahar/Kış sezonunda yakalarda, manşetlerde ve aksesuarlarda bolca karşımızdalar.

Kombinlere kattıkları lüks  hava, feminen görünümlerinin yanı sıra giyeni sıcak tuttukları için de tercih sebebi olan sahte kürk detayları yeni sezonda özellikle ceketlerle yakın arkadaşlık içindeler. Gri , siyah ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra karşımıza sezonun trend renkleri olan uçuk pembe, zümrüt yeşili gibi tonlarla da çıkan sahte kürkler gündüzden geceye de tek parçada geçmenize yardımcı olacaklar.

aksesuarkolaj

Mont ve kısa ceketlerin yanı sıra yeni sezonda özellikle yaka, kol, bere ve kulaklık gibi farklı detaylarda karşımıza çıkıyorlar.      Kürk detaylı ürünleri bir de bunlarla kombinleyin: Yüksek Belli Etekler

Mini Elbiseler


Eğlenceli Tulumlar