MİZU

Last Clean Tshirt Modası

By  | 

Last clean tshirt modası 2014 ilkbahar – yazına damga vurdu.

Yazı ve mesaj içeren tişörtlerin öne çıktığı sezonun favorilerinden biri de ingilizce “son temiz tişört” anlamına gelen last clean tshirt yazısıydı.

Geçtiğimiz sonbahar birçok ünlü tarafından tercih edilerek yaz trendinde ivme yükselteceğinin sinyalini veren tişörtleri tercih edenler arasında Cara Delevinge ve Rihanna gibi isimler vardı.

Cara Delevinge Tişört
Cara Delevinge Tişört

Hem rahat hem de trend yansıtan bir stil sahibi olmak istiyorsanız sizlere last clean tişört trendini takip etmenizi öneriyoruz.

Rihanna Tişört
Rihanna Tişört

Tişört nasıl kombinlenir?

Aklınıza şu soru takılabilir: peki bu tişört nasıl kombinlenir… Sizlere bu konuda birkaç alternatif sunabiliriz. Yazın öne çıkan parçalarından mini şort ve etekler yazılı tişörtlere eşlik edebildiği gibi serin havalarda kot ve deri ceketlerle birarada giyilebilir.

Last Clean Tişört
Last Clean Tişört

Midi kloş kesim eteklerin de kombinlenebildiği last clean tişörtler için takı tercihiniz ise kısa tasma kolyeler, kalın zincir kolyeler olabilir.

Tişört Kombini
Tişört Kombini

İddianızı aksesuarlarla ortaya koyacağınız stilinizde ayakkabı seçiminde ise spor bir tercih yapmakta fayda var. Siyah bir Converse ayakkabı veya sezon trendlerinden Nike airmax ayakkabı seçiminiz olabilir.