MİZU

Mini Şort Kombinleri

By  | 

Yaz aylarının en sevilen giyim ürünü şortlar, günün her saatinde rahatlığı yakalayabilmemizi sağlıyor. Günlük kombinler dışında küçük dokunuşlarla rahatlıkla gece kombini de yapılabilen; topuklu ayakkabı, şık bir kemer, takı veya gömlek ile geceye uyarlanabilen şortlar için yazın kilit parçası diyebiliriz.

Dolabınızda olmazsa olmaz şort modellerini farklı üstler ve ayakkabılar ile bir araya getirerek sizler için harika kombinler hazırladık. Bu kombinlerden bazılarında dört mevsim çizmeler, bazılarında rahat sneaker ayakkabılar yer alıyor. Sahil yürüyüşlerinde güneşin keyfini çıkarırken ya da gece eğlenmeye giderken tercih edebileceğiniz bu şort kombinlerinde sezon trendi parçalarla birçok farklı tarzı sizin için bir araya getirdik.

Düğmeli Şort Kombini

Düğmeli Mini Etek Deri Çizme Kombini

Siyah Düğmeli Şort: https://www.ciceksepeti.com/dugmeli-sort-60000000008

Beyaz Çapraz Boyun Detaylı Bluz: https://www.ciceksepeti.com/kadin-beyaz-carpraz-boyun-detayli-bluz-kc5191739

Dizaltı Siyah Topuklu Kadın Çizme: https://www.ciceksepeti.com/dizalti-siyah-topuklu-kadin-cizme—berla-kc3957831

Açık Renkli Şort Kombini

Yüksel Bel Pudra Mini Şort Kombini

Its Basic Yüksek Bel Pudra Mini Şort: https://www.ciceksepeti.com/its-basic-yuksek-bel-pudra-mini-sort-kc3202466

Bisiklet Yaka Sırt Dekolteli Bluz: https://www.ciceksepeti.com/bisiklet-yaka-sirt-dekolteli-bluz-kc2114968

Çift Katmanlı Kristal Püsküllü Sırt Kolyesi: https://www.ciceksepeti.com/cift-kkatmanli-kristal-puskullu-sirt-kolyesi-kc4348057

Destinee Beyaz Deri Bağcıklı Sneakers: https://www.ciceksepeti.com/limoya-kadin-ayakkabi-kc5054326

Deri Şort Kombini

Deri Mini Şort ve Çizme Kombini

Pink & Purple Deri Şort: https://www.ciceksepeti.com/pinkpurple-deri-sort-kc4184931

Taş Aplikeli Göğüs Dekolteli Bluz: https://www.ciceksepeti.com/tas-aplikeli-gugus-dekolteli-bluz-kc9024712

Kovboy Tipi Siyah Kısa Çizme: https://www.ciceksepeti.com/kovboy-tipi-kisa-cizme-siyah-cilt-kc6615198

Şort Etek Kombini

Şort Etek ile Uyumlu Ayakkabı ve Takılar

Siyah Saten Şort Etek: https://www.ciceksepeti.com/siyah-saten-sort-etek-kc8193116

Desenli Kravuze Bluz: https://www.ciceksepeti.com/defacto-desenli-kravuze-bluz-kc3305918

Freda Topuklu Ayakkabı: https://www.ciceksepeti.com/freda-topuklu-ayakkabi-siyah-af-00000476-syh

Pandora Charm Bileklik: https://www.ciceksepeti.com/pandora-charm-bileklik-kc6890383

Çoklu Zincirli Gold Renk Kadın Bileklik: https://www.ciceksepeti.com/kadin-bileklik-bayan-bileklik-bileklik-kombini-hediye-set-istalor-bnb506-kc5952475

Kot Şort Kombini

Mini Kot Şort ile Günlük Spor Kombini

Mini Kot Şort: https://www.ciceksepeti.com/bayan-kot-sort-kc8512452

DeFacto Lime Desenli Crop Gömlek: https://www.ciceksepeti.com/defacto-lime-desenli-crop-gomlek-kc2145973

Converse Chuck Taylor All Star Unisex Krem Sneaker: https://www.ciceksepeti.com/converse-chuck-taylor-all-star-ayakkabi-krem-renk—m9165c-kc6173216

Silver Polo Kadın Çapraz Çanta: https://www.ciceksepeti.com/silver-polo–kadin-capraz-canta-818-33836-silver-polo-capraz-bayan-cantasi-m86-mavi-mat-mavi-kc2493421

Gold Renkli Trend Metal Bayan Yüzük Seti: https://www.ciceksepeti.com/gold-renkli-trend-metal-bayan-yuzuk-seti-kc623960