MİZU

Mizu by DB Berdan

By  | 
_OZN9415_1

Yenilikçi ve özgün tarzıyla kızı Begüm Berdan’la birlikte kurduğu “DB Berdan” markasıyla hazırladığı koleksiyonlarla yurt içi ve yurt dışında fark yaratan Deniz Berdan, mizu için rengarenk bir koleksiyon hazırladı. Sokak modasını hayat tarzı olarak benimseyenler için “Mizu by DB Berdan” adı altında çok özel tasarımlar hazırlayan Berdan, yarattığı sürreal dünyayla desen konusunda ne kadar başarılı olduğunu da kanıtladı.

79 TL ile 169 TL arasında değişen fiyatlarla mizu.com’da satışa çıkan koleksiyon, 2015 İlkbahar / Yaz sezonunun en iddialı işbirliklerinden biri oldu.

1111

68 kuşağı çiçek çocuklarından yola çıkarak hazırlanan 17 parçalık koleksiyonda 60’ların vazgeçilmez kuplarından çan etek mini elbiseler, eşek kulağı yakalarla günümüz trendi crop top’lar, taytlar ve t-shirt elbiseler ile harmanlandı. Mizu by DBBerdan koleksiyonu desensiz, renksiz yapamayanlar, hayatını dolu dolu yaşayanlar, sokak stilini hayat tarzı yapanlar için hazırlandı.

02

Desende; 90’ların 60’lar yorumuyla bilinen fenomen grubu Deelite’in gerçek üstülüğü kullanıldı.  Dönemin olmazsa olmazı Lisa Frank defter kaplarından ilham alan DB Berdan pastel poodle köpekçikler, dondurmalar, gerçeküstü dudaklar, rengarenk mantarlar ve yine dönemin unutulmazı furby desenlerini mizu için tasarladı.

01
dondurma_01
dondurma_02

Kendisi gibi çok renkli ve eğlenceli bir koleksiyon hazırlayan Deniz  Berdan, birbiriyle karıştırılarak da giyilebilecek “Mizu by DB Berdan” koleksiyonunu Room Teşvikiye’de gerçekleştirdiğimiz eğlenceli bir lansmanla tanıttı. Cemiyet hayatı ve ünlülerin katıldığı davette, konuklar Murat Tokuz’un müzikleriyle keyifli dakikalar geçirdi. “www.mizu.com” adresinde satışa çıkan Mizu by DB Berdan koleksiyonun lansmanınden eğlenceli kareleri sizin için bir araya getirdik.

_OZN9455_1

Deniz Berdan

_OZN9412_1

Ece Vahapoğlu – Uğurkan Erez – Deniz Berdan

_OZN9475_1

Ceylan Çapa –  Deniz Berdan

_OZN9549_1

Koray Caner – Deniz Berdan – Alexander Koko

_OZN9496_1

Büşra Pekin – Deniz Berdan – Aydan Taş

_OZN9399_1

Deniz Berdan – Deniz Marşan – Başak Dizer

_OZN9536_1

Ferhan Talib – Deniz Berdan

_OZN9459_1

Onur Erol – Deniz Berdan

FullSizeRender

Niyazi Erdoğan – Deniz Berdan