MİZU

mizu Televizyon Reklamı

By  | 

Bizi bilen, bilir… Parfüm ile başladık, kokumuzla cezbettik ve güzel kokumuzu dört bir tarafa yaydık. Takı kategorisi ile hayatınıza ışıltı kattık. Kişisel bakım ile güzelliğinizi ve özgüveninizi ön plana taşımanıza vesile olduk. İç giyim kategorisi ile hayatınıza küçük ve sihirli dokunuşlar yaptık. Saat kategorisi ile yerine göre tarz, yerine göre prestij sahibi olmanıza aracı olduk. Makyaj kategorisi ile hayatınıza rengi ve pürüzsüzlüğü taşıdık. Gözlük kategorisi ile hem gözlerinizi koruduk hem de cazibenizi ve karizmanızı tamamlamanıza yardımcı olduk. Son olarak giyim kategorisi ile modayı bir tık kadar yakınınıza getirdik. Ve tabii ki hayatınıza yeni güzellikler katmaya devam edeceğiz…

mizu TV Reklamı
mizu TV Reklamı – Kamera arkasından bir görüntü

Enerjisi yüksek, monotonluğa yer vermeyen, sürekli kendini yenileyen sitemize, hareketli bir tv reklamı çekmek yakışır dedik ve arkamızda koca bir ekiple tam da istediğimiz gibi bir iş çıkardık. mizu tv reklamı, bir yandan pozitif duygular uyandırırken, bir yandan da eğlenceli ve dinamik anlatımı ile bir seyir zevki yaşatıyor.

“Her Gün Başka Bir Sen

Nasıl Olmak İstersen”

mottosunu esas alan mizu reklamı; değişimi, eğlenceyi, sıcaklığı ve hareketi estetikle buluşturarak görsel bir şölen sunuyor. İçinizi ısıtacak eğlenceli, pozitif, şakacı ve sıcak karaktere sahip İspanyol erkek model ve Estonyalı kadın model ile çektiğimiz mizu.com imzalı tv reklamı ile karşınızdayız.

http://www.mizu.com/mizu-tv-reklami

Televizyon ve internet olmak üzere 2 farklı versiyonu bulunan mizu reklamının her iki versiyonuna buradan da ulaşabilirsiniz.

mizu TV Reklamı

Mizu Reklamı İnternet Versiyonu