MİZU

New York Moda Haftasından Akılda Kalanlar

By  | 

Moda sektörü için sezon New York moda haftasıyla açıldı. Hatta şu günlerde Londra moda haftası kapsamında ünlü tasarımcı ve modaevlerinin 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarının defileleri ile gelecek sezonun tüyolarını alıyoruz. Ama geride bıraktığımız New York moda haftasının en başarılı defilelerini ve 2015 İlkbahar/Yaz bayan giyim modasının ipuçlarına bakalım. Ama gelecek sezon rock’n roll yapmaya hazır olun. Müziğin ritmine ayak uyduruyor, siyahın cazibesine kapılıyor, geçmişte feyz alarak geleceğe doğru yola çıkıyoruz..

Alexander Wang
Alexander Wang

Alexander Wang

Spor giyimin cazibesini 21. yy şehirli kadının şıklığı ve modernliği ile birleştiriyor.

Marc by Marc Jacobs
Marc by Marc Jacobs

Marc by Marc Jacobs

Yeni bir dünya düzenine hazır mısınız? Sloganlı üstler ve Marc by Marc Jacobs ise geleceğin müziği olan elektronik müzik tınılarını gerek dokularda gerek kalıplarda hissettiriyor.

Diesel Black Gold
Diesel Black Gold

Diesel Black Gold

Denim ve deriyi en iyi sentezleyen marka rock detaylar ile dikkatleri çekiyor. 1980’lerden aldığı ilhamı 2015 İlkbahar/Yaz sezonuna taşımak konusunda oldukça iddialı. Koleksiyonun ana karakteri siyaha bebek mavi ve elektrik kırmızılar eşlik ediyor.

Diane von Furstenberg
Diane von Furstenberg

Diane von Furstenberg

Pötikarenin nostaljisi ve şıklığını 1950’li yıllardan 2015’e taşıyan tasarımcı gelecek sezon trendlerinden küçük tüyolar veriyor. Adıyla beraber anılan kruvaze elbiseler ve crop üstler gelecek sezonda dolabınızdan eksik olmayacak.

Vera Wang
Vera Wang

Vera Wang

Vera Wang ile 2015 İlkbahar/Yaz sezonunu bohem elbiselerle geçireceğiz ama arada siyaha renk katmayı da unutmayınız.