MİZU

Nike Ayakkabı Modelleri Trendi, Nike Air Max Modası

By  | 

Nike ayakkabı modelleri her yıl kendi trendini yaratıyor ancak bazı modeller var ki her sezon kendini yenileyerek trend özelliğini koruyor. Air Max tabanlı ayakkabılar da bu eskimeyen trendlerden biri…

İlk modeli Air Max 1’in üzerinden geçen neredeyse 30 yıla meydan okuyan marka, yastıklama teknolojisiyle koşu değil adeta bir uçuş deneyimine fırsat veriyor. Nike Air Max modelleri arasında; Air Max Light, Air Max BW, Air Max 90, Air Max 93, Air Max 95, Air Max 97, Air Max 360 ve son olarak Air Max Lunar90 yer alıyor.

Nike Air Max Kombinleri
Nike Air Max Kombinleri

2014’te çok daha sık görmeye başladığımız Air Max ayakkabılar, 1987 yılında ilk kez üretildi. Koşu için ideal olan air max tabanlar spor ayakkabı özelliğiyle maksimum taban desteği ve esneklikle konfor sunuyor.

Nike Air Max Modası
Nike Air Max Modası

Vücut ağırlığını tabana dengeli dağıtan, havalandırma ve destek sunan Nike Air Max, 2014 yılında waffle dış desenli taban ve file tasarımla yeniden yaratıldı.

Nike Air Max Ayakkabı
Nike Air Max Ayakkabı

Kısa sürede özellikle kadın modasında farklı kombinlere eşlik etmeye başlayan Nike Air Max ayakkabı, rengarenk çeşitleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İşte o kombinlerden bazıları:

Nike Air Max
Nike Air Max
Nike Airmax