MİZU

Özel Parfüm Setleri ile O’nu Mutlu Et

By  | 

Özel günlerde veya jest yapmak istediğinizde özel setler, sizi hediye telaşından kurtaracak ve sevdiğinizi mutlu edecek cazip bir hediye oluyor.

Özel Parfüm Setleri ile O'nu Mutlu Et
Özel Parfüm Setleri ile O’nu Mutlu Et

Herkes sevdiği insanla özel zamanlar geçirmek ister. Kimi zaman Sevgililer Günü, doğum günleri veya yıl dönümleri buna vesile olur, kimi zaman ise böyle özel günleri beklemeden duygularınızı gösterecek şık jestler yaparsınız sevdiğiniz insana. O’na özel, her zaman tutkuyla sizi hatırlatacak bir hediye vermek istersiniz.

Özel Parfüm Setleri ile O'nu Mutlu Et
Özel Parfüm Setleri ile O’nu Mutlu Et

İşte böyle zamanlarda sevdiğiniz insana parfüm hediye etmek çok cazip bir fikir haline gelir. Parfümler, sevdiğiniz insanın tarzını yansıtan, göz alıcı şişesi ile şımartan, kokusuyla baş döndüren ve kadın ile erkek arasındaki tutkuyu dile getiren en güzel hediye seçeneği oluyor. Böyle şık ve çarpıcı bir hediyeyi daha özel bir jeste dönüştürmek istediğinizde ise lezzetli çikolatalar, sevimli bir ayıcık, romantik bir mesaj ve elbette çiçekler akla geliyor. Fakat hediyenin yanına yakışacak bu tür seçenekler arasında kararsız kalanlar için özel tasarlanan setler, sizi zahmetten kurtaracak hoş bir seçenek olur.

Özel Parfüm Setleri ile O'nu Mutlu Et
Özel Parfüm Setleri ile O’nu Mutlu Et

Özel setlerde ilk olarak kadın olsun erkek olsun hiç kimsenin reddedemeyeceği lezzetli çikolatalar ilk sırada geliyor. Sevdiğiniz insanla birlikte yiyebileceğiniz özel anlarınızı tatlandıracak bu çikolatalar, şık kutusu ile göz alıcı bir sunuma sahip oluyor. Cappuccino aromalı ve üzerinde “Seni Seviyorum” tarzı mesajlar yazılı olan çikolatalar ile sevdiğiniz insana hoş bir hediye vererek güzel bir jest yapmış olacaksınız. Özel ambalajında Christian Dior Homme, Paco Rabanne, Burberry Classic veya CK Euphoria gibi ünlü parfüm markalarının yanına yakışan bu çikolatalı setler ile özel anlarınızı tatlı bir şölene dönüştüreceksiniz.

Özel Parfüm Setleri ile O'nu Mutlu Et
Özel Parfüm Setleri ile O’nu Mutlu Et

Özel bir sunum isteyenlerin tercih edebileceği özel setlerden bir diğer ise sevimli pelüş ayıcıklı aranjmanlar oluyor. Özel şişesinde ünlü markaların parfümlerinden 100 ml’lik parfümün yanında 15 cm boyutunda sevimli ayıcık ile hediyenize sevimli bir anlam katacaksınız. Özellikle genç kızların hayran kalacağı sevimli ayıcık çeşitleri hem hediyenizin yanında özel bir jest hem de özel anlarınızı daha samimi bir şekillerde akıllara kazıyacak. Sadece sevimli ayıcık ve parfümden değil bunun yanında “LOVE” şeklinde çikolata kutusunda çakıl draje çikolata ile dolu setlerde tatlı ve sevimli bir hediye olacak. Bu gibi özel setler ile sevdiğiniz insanı mutlu edecek ve özel anlarınızı ilerde hatırlayacağınız tatlı hatıralara dönüştüreceksiniz.