MİZU

Pazartesi Sendromunu Yok Edecek Kombinler

By  | 

Pazartesi kombini ile yeni haftaya iyi başlayın… Pazartesi sendromu iş hayatına aşina herkesin korkulu rüyası, her pazartesi yeni bir stres kaynağı. Pazartesi sendromuna çözüm kombinlerle kendinizi daha iyi, daha güzel veya karizmatik hissetmeniz mümkün. Dolabınızdan seçeceğiniz en özel kombinlerle pazartesi sendomunun üstesinden gelebilirsiniz.

İşte farklı tarzlara uygun farklı pazartesi kombinleri ve pazartesi stil önerileri:

Pazartesi Kombini
Pazartesi Kombini

“Kış geldi, kazak zamanı geldi ancak şıklıktan ödün vermem” diyenlere pazartesi tavsiyemiz Vero Moda’dan. Vero Moda Bayan Kazak ile kombinlenen Jove Pilili Penye Etek mavinin albenisini imajınıza yansıtıyor. Pazartesi alternatif tarzıyla dikkat çekmek isteyenleri ise Therzi Kırmızı Panço karşılıyor. Şapka ve taytla kombinlenen pançolar hem yılın trendlerini oluşturuyor hem de sizi soğuk kış günlerinde sıcak tutuyor.

Pazartesi Kıyafet Seçimi
Pazartesi Kıyafet Seçimi

Haftanın ilk gününü ofis şıklığının ardından özel bir akşam yemeğiyle tamamlamak isteyenlere ise hem gündüz hem de gece giyebilecekleri şık bir elbiseyle tavsiyede bulunabiliriz. Vero Moda Siyah Elbise eteklerindeki işlemelerle şıklık kazanırken sade tasarımıyla günlük kullanıma da uygun bir seçim. Şık bir ceketle giyildiğinde ofiste tüm bakışları üzerinize çekecek elbiseyle ofiste ilk gün yoğunluğunun üstesinden gelebilirsiniz. İkinci alternatif ise tercihini klasiklerden yana kullananlar için… Jove Mint Şifon Bayan Gömlek ve Jove Puantiyeli Etek bir arada size hem nostaljik bir tarz hem de modern dokunuşlarla şıklık vadediyor. Unutmayın, klasikler zamanla değer kaybetmez… Klasik siyah bir ayakkabı ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Pazartesinin stresini, ilk iş günü yoğunluğunu, iş hayatının monotonluğunu renkli imajıyla hafifletmek isteyenler, mizu her gün başka bir sen yaratman için yanınızda… Pazartesi kombini ile kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.