MİZU

Püskül Modası Dolabınızda!

By  | 

Püskül modası için hazır mısınız? 2014 yılında vitrinler ve sokaklar püsküllerle dolacak. Hippi stilinin içinde de yer alan püsküller geçtiğimiz günlerde Tibi, Rodarte, Altuzarra, Miu Miu, Rodarte, Anna Sui ve Marc Jacobs koleksiyonlarında yer almıştı.

New York moda haftasında podyumlarda boy gösteren püsküller Özgür Masur, Özlem Ahıkan ve Zeynep Tosun tasarımlarında da başrollerdeydi.

İstanbul Fashion Week Püskül Modası
İstanbul Fashion Week Püskül Modası

Yalnız kıyafetlerde değil aksesuar ve detaylarda da püskül trendi öne çıkıyor. Ayakkabı ve çantalarda olduğu kadar kemer ve tokalarda da göreceğimiz püsküller stilinizin vazgeçilmezi olacak. Püsküllü çantalar bu yaz gözdeniz…

Püskül Trendi
Püskül Trendi

Metalik renklerin de dikkat çektiği moda dünyasında 2014 püskül modası kendini metalik tonlarla tamamlıyor.

Püsküllü Elbise
Püsküllü Elbise

Püsküllü elbise ve püsküllü etek tasarımlarının gece kıyafetlerinde fark yaratacağı 2014 bahar ve yaz döneminde feminenliğin tekrar ivme kazanacağı aşikar. Bikini ve mayolarda da püsküller ön planda olacak.

Püsküllü Bikini
Püsküllü Bikini

Püskül trendini diğer sezon desenleriyle birleştirebilirsiniz. Örneğin floral desenlerle süslü bu püsküllü hırka dolabınızda yer alabilir.

Püsküllü Hırka
Püsküllü Hırka

Siz de modanın nabzını tutanlardansanız dolabınızdan püskülleri eksik etmeyin… En azından bir püsküllü takı mücevher kutunuza ekleyin. Püskül modası dolabınızdan eksik olmasın!