MİZU

Romantik Bir Akşam Yemeği İçin Parfüm Önerileri

By  | 

Romantik bir akşam, gözler üzerinizde, şık kıyafetlerinizden birini giydiniz, gözde takılarınız sizinle ancak hala parfümde kararsızsınız. İşte burada biz devreye giriyoruz 🙂

Gözlerini sizden alamayacağı, kokunuzla büyüleneceği parfüm önerileri için bize kulak verin… Biliyoruz, dikkat çekmek istiyorsunuz, sizden etkilenmesi için en güçlü silahlarınızdan biri gülüşünüz, diğeri ise romantik parfümünüz. Gülüşünüz ve konuşmalarınız size kalsın, romantik koku seçiminde de emin ellerdesiniz.

İşte romantik parfüm önerileri :

Eğer siz de zarafeti eteklerinizde taşımak istiyorsanız, seçiminiz naifliği yanında seksiliğiyle de dikkat çeken Lancome Tresor Midnight Rose olmalı.

 Lancome Tresor Midnight Rose
Lancome Tresor Midnight Rose

Kendinizi gizemli hissetmek, cazibenizi sırlarla dolu duruşunuzun içinde daha da karşı konulmaz kılma hedefindeyseniz size Britney Spears Midnight Fantacy‘i önerebiliriz.

Christian Dior Midnight yepyeni parfümü Midnight Poison ile kendi masalınızın kraliçesi olmaya hazır mısınız? Romantik bir koku olan Midnight Poison ile saat gece yarısını vurduğunda masalınız başlayacak…

Dior Midnihgt Poison
Dior Midnihgt Poison

Elizabeth Arden 5Th Avenue Nights ise gizemli kadınların mistik etkisini taşıyor. Şehirli kadınların vamp yüzünü temsil eden 5Th Avenue Nights, gecenin enerji dolu şehir silüetinin ışıltısını size yansıtıyor.

La Prairie Midnight Rain, flörtöz ve entrika dolu kadınların tercihi… Gece inerken fütursuzca salınan lezzetli meyve aromalarının kışkırtıcı gücünü keşfedin, Midnight Rain zengin katmanlarıyla perde perde büyülerken fırtınalı bir gecenin albenisini teninize taşıyacak.

Romantik Yemek
Romantik Yemek

Romantik bir geceyi unutulmaz bir maceraya dönüştürecek romantik parfümler sizin de cazibenizin anahtarı. Mizu’nun parfüm önerileri ile kendinize güvenin, parfüm seçimi endişenizi bir kenara bırakın.