MİZU

Sanat Eserleri Dolabınızda, Sanatsal Baskılar Kıyafetlerde

By  | 

2014’un hayatımıza dahil ettiği son trendlerden biri de tablo baskı modası ve sanatsal izler taşıyan kıyafetler.

Bu akım sayesinde Leonardo Da Vinci’nin Mona Lisa’sı da sokakta karşınıza çıkabilir, Michelangelo Buonarroti’nin Sistine Şapale’ni süsleyen Adem’in Yaratılışı eseri bir bluz üzerinde dikkatinizi çekebilir.

Mona Lisa Baskılı Tişört
Mona Lisa Baskılı Tişört

2014 ilkbahar ve yaz sezonunda sokakları adeta birer müzeye, kıyafetleri sanat eserlerine dönüştüren akımda tablolar, heykeller, lithography yani taş baskı eserler tasarımlara görkem katıyor.

Tablo Baskılı Etek
Tablo Baskılı Etek

Sanat eserlerine dolabınızda yer açmanın şimdi tam vakti!

Sanat Baskılı Ceket
Sanat Baskılı Ceket

İster üzeri tablo baskılı etek ile sade bir bluzu kombinleyin, ister çantanızda ünlü bir tablonun desenini taşırken kıyafetlerinizde etnik desenler kullanarak fark yaratın, dilerseniz desen baskılı etek veya taş baskı elbiseyle şıklığa değer katın…

Sanat Baskılı Etek
Sanat Baskılı Etek

Müzelerden podyumlara, podyumlardan sokaklara taşan sanatsal baskılı elbiseler, manzara resimleri ve desen baskılarının öne çıktığı yaz sezonunda stilinde fark yaratmak isteyen kadınları bekliyor.

Sanatsal Baskılar
Sanatsal Baskılar

Siz de sanatsal baskı desenlerle sanat sevginizi imajınızla buluşturabilir, hatta sanatsever bir anneniz varsa bu Anneler Günü için ona ilginç bir hediye sürprizi yapabilirsiniz.

Sanat Desenli Etek
Sanat Desenli Etek

Hem gündüz hem de gece kullanabileceğiniz şık desenler seçkin davetler için de tercih edilebilir. Günlük giyimde ise sportif tasarımlarla stilinizi göz önüne serebilirsiniz:

Sanatsal Desenler
Sanatsal Desenler

mizu da sizleri sanatsal baskılarla buluşturmaya devam ediyor. Therzi taş desen baskılı elbise trend avcısı kadınlar için:

Therzi Desenli Elbise
Therzi Desenli Elbise