MİZU

Sevgililer Günü’ne Özel Şarkılar

By  | 

Güzel bir yemek, muhteşem bir sofra, en güzel kıyafetleriniz, güzel kokulu mumlar…

Sevgililer Günü en romantik haliyle geçirmek için her şeyiniz hazır ama gecenin olmazsa olmazı müzik seçimini en sona bıraktınız.. Sevgililer günü hediyeleri kadar gecenizin ambiyansı da çok önemli. En romantik ve aşkınızı en güzel şekilde anlatacak müzikleri seçerken dikkat etmeniz gereken ikinizin de en sevdiği romantik parçaları listeye dahil etmek.

Şimdi içinizden ama bütün şarkılar ayrılık teması üzerine kurulu ne yapalım dediğinizi biliyorum 🙂 ayrılık da aşka dahildir unutmayın (!)

Sevgililer Günü Şarkıları

Şaka bir yana tabii ki böyle romantik bir anda ayrılığı akıllara getirecek şarkılardan uzak durmanızda fayda var. Sevgilinizin ve sizin en sevdiğiniz şarkıları bir araya getirmekle listenize risksiz bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu şarkıları seçerken de göz önüne almanız gereken kıstas ev ortamına uygun, güzel bir günde sizi depresyona sokmayacak tarzda olmasıdır.

Sevgililer Günü Müzikleri

İlla ki romantik şarkılardan oluşan bir playlist oluşturmak zorunda değilsiniz tabii ki. Hatta araya koyacağınız bir kaç hareketli şarkı gülümsemenize ve birbirinize daha çok yakınlaşmanıza da yardımcı olacaktır.

Romantik Aşk Şarkıları

Biz de size fikir verebilecek bir playlist hazırladık. Umarız beğenirsiniz. 🙂

Neffa – Passione

Adele – Love Song

Sting – Shape Of My Heart

Zuhal Olcay – Pervane

Bülent Ortaçgil – Sensiz Olmaz

Birsen Tezer – Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey

Tarkan – Beni Anlama

Neil Sedaka – You Mean Everything To Me

Iyeoka – Hum The Bassline

Enrique Iglesias – Hero