MİZU

Sevgilinizin Tarzına Göre Hediye Seçimi

By  | 

Sevgiliniz olsa bir dert, olmasa bir dert… Sevgiliniz olmayınca; el ele, göz göz göze, diz dize sevgililer görünce onlara özenirsiniz. Hatta kimi kandırıyoruz, çok net onları kıskanırsınız! (Doğal tabii, kimseyi yadırgamıyoruz) İki kişilik şeyler yapmayı özlersiniz; kısacası aşkı özlersiniz… Sevgiliniz olunca; kavga etmekten bıkarsınız, yerinde veya yersiz kıskançlıklardan sıkılırsınız, arkadaşlarınızla dışarıda tek başınıza eğlenmeyi özlersiniz, ilgisizlikten şikayet edersiniz, laf anlatmaktan bıkarsınız, biraz özgürlük, biraz nefes dersiniz! Ama her ne olursa olsun, aşk denen şey bambaşka… İtirazı olan?

Bu kadar Edebiyat parçalamamızın bir sebebi var tabii ki. Gelelim, asıl mevzumuz olan Sevgililer Günü‘ne ve olmazsa olmazı hediyelere… Hangi amaçla olursa olsun, hediye seçimi her zaman zordur. Kararsızlık, karşı tarafın beğenip beğenmeyeceği derdi hediye seçimini daha da zorlaştıran unsurlar. Eğer 14 Şubat’da sevgilinize takı almaya karar verdiyseniz, size bu konuda yardımcı olabiliriz. İşinizi biraz kolaylaştıralım; sevgilinizin tarzına göre hediye almaya ne dersiniz?

Buyurun mizu’dan, sevgilinizin giyim tarzına göre alabileceğiniz ya da sizde fikir oluşturabilecek takı ve saat seçenekleri…

Spor Tarz

Sevgiliye Hediye
Sevgiliye Hediye

Sevgiliniz sportif giyim tarzına sahipse takı için Esmer, Bonedea Tasarım; saat için Adidas, Puma ve Casio markaları işinize yarayacaktır.

Spor Tarz
Spor Tarz

Spor-Şık Tarz

Sevgiliniz rahatına düşkün ama küöük dokunuşlarla şıklığından da vazgeçmiyorsa size birkaç önerimiz var: Takı için; Toosis, CharmellaElse Silver ve Takanka markaları size yardımcı olacaktır. Saat için ise; Armani, Casio, Festina, Fossil ve Marc Jacobs markalarının ürünleri ile sevgilinizin tarzını taçlandırabilirsiniz.

Spor Şık Tarz
Spor Şık Tarz
Spor Tarz Hediye
Spor Tarz Hediye

Klasik Giyim

Klasik Tarz
Klasik Tarz

Klasikçiler buraya… Sevgiliniz klasik giyinmeyi seviyorsa takıda; Nevinci, Celline, Divas Diamond tarzını tamamlayacaktır. Saatte ise; Danish ve Harley Davidson

Klasik Bayan Giyim
Klasik Bayan Giyim

Sevgilisi oryantalist tarza sahip olanların göz atması gereken markalar: Vanilya Tasarım ve Herşey Aşktan

Sevgilinizin tarzı biraz farklıysa Bugga ve Converse ürünlerine bakmanızı tavsiye ederiz.