MİZU

Sıcacık Bir Kış

By  | 

1970’lerin bohem ruhundan ilham alan ve 2015 Sonbahar/Kış modasının trend listesinin ilk sıralarına yerleşen yumuşak görüntüsü ve sıcacık hissi ile tüy montları sizler için değerlendirdik. Üzerinize geçirdiğiniz anda herkesin size sarılmak isteyeceği ve kışın en soğuk günlerinde bile sizi sıcak tutacak bohem görünümlü tüy montlar bu kış gardrobunuzun olmazsa olmazı olacak.
Birçok tasarımcının da etkisinden kaçamadığı ve neredeyse her markanın koleksiyonunda yer verdiği montların en beğenilen modellerini mizu sizler için bir araya getirdi.

Tüy Yelek
Tüy Yelek

Tüy hissinin bohem havasını tüy yelek ya da mont olarak stilinize yansıtabilirsiniz.  Uzun volanlı bir etekle ya da skinny jean ve uzun çizme ile stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Dikkat çekmekten ve havalı görünmekten hoşlanan kadınlar için daha kürk görünümlü ve klasik renklerden vazgeçemeyenler için önerimiz ise kürk görünümlü montlar ama bu montları kullanırken oldukça dikkatli olmakta fayda var. Daha çok gece şık bir elbisenin üzerine kullanabilirsiniz.

Leopar Tüy Kaban
Leopar Tüy Kaban

Hayvan desenleri her sezonun vazgeçilmezleri arasındadır. Hele bu desen leopar ise… Daha iddialı ve çekici görünmekten hoşlanan kadınlar için ise tüy modasını leopar desenli kaban ile birleştirebilir ve stilinizi daha sade parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Peluş Ceket
Peluş Ceket

Daha sade ve rock görünmekten hoşlanıyorsanız size önerimiz siyahtan vazgeçmeyin. Yumuşak pelüş ceket ile sade stilinize bohem detaylar katabilir ve sezon trendlerinin tadını çıkarabilirsiniz.