MİZU

Şimdi Spor Zamanı

By  | 

Baharın gelmesiyle birlikte fazlalıklarımız da gözümüze batmaya başladı. Kışın rehaveti ve kalın kıyafetlerimizin sakladığı azıcık olan fazlalıklar ve selülitler mini eteklerin arkasında daha bir görünür oldular.

O zaman şimdi spora başlama ve yediklerimize dikkat etme zamanı!

Zaten siz her halinizle güzelsiniz ama kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsunuz biliyoruz 🙂

Bunun için tek yapmanız gereken biraz daha hareket ve yediklerimizden yağı çıkarmak. Sebzeler de yazın gelişiyle oldukça çoğalmış ve salata yemek daha zevkli hale gelmişken siz de bunun tadını çıkararak en lezzetli domatesleri, salatalıkları yemek haline getirin, hem fazlalıklarınıza elveda deyin hem de sağlıkla ışıldayın!

sportif giyim

Tabii ki yediklerimize dikkat etmek kilo vermek için tek başına yeterli olmuyor maalesef. O nedenle sokağa çıkıp temiz havayı içinize çekmeniz gerek! Şimdi spor ayakkabılarınızı kaptığınız gibi en yakındaki parka ya da yeşil alana gidip bir tur koşun! Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ya da zaten spora gidiyorum diyorsanız bu süper.

Kilo vereceğim, sağlıklı olacağım derken güzelliğimizi de unutmamak lazım 😉
Şık bir kadın her an her yerde şık olmak ister. Baharın tamamlayıcıları spor kıyafetler ve spor ayakkabı yepyeni ve rengarenk seçenekleriyle sizin de spor yapma isteğinizi kamçılayacak!

spor sağlık

Spor yapmanın olmazsa olmazı tabii ki spor ayakkabı… Adidas spor ayakkabı modellerinin renkleri ve rahatlığı sanırım tartışılmaz, kadın ya da erkek modelleri ile oldukça da sevilen bir marka. Şıklığınızı tamamlamak için spor dinlemeden aksesuarlara da önem vermek bu bahar kaçınılmaz. Spor salonunda çalışıyorsanız spor çantalar ile fark yaratabilirsiniz! Bunun dışında spor saat modelleri sadece bu baharda değil günlük hayatınızda tarzınızı destekleyecek özel seçeneklerden biri.

spor zamanı

Havanın güzelliğini göz ardı etmeyip dışarıda yürüyüş yapmaya çıkıyorsanız spor model güneş gözlüğü sizin için oldukça özel bir aksesuar olacak. Yüksek UV korumalı gözlükler tercih etmeniz göz sağlığınızı korumanız açısından oldukça önemli.

Şıklığınızı tamamlayacak her şey için mizu yeter 🙂