MİZU

Sırtına Güvenen Şöyle Gelsin: Sırt Dekolteli Elbiseler

By  | 

Zarif, asil, davetkar ve seksi! Bu sıfatların hepsini hak eden bir parça: Sırt dekolteli elbise… Duruşu ve albenisiyle herkesi büyüleyen sırt dekolteli elbiseler, sırtına güvenen kadınların her daim tercihi olabiliyor. Ünlü isimlerin özel gecelerde, galalarda, kırmızı halıda sıkça tercih ettiği bir model olan sırt dekolteli elbise, fark yaratmak ve diğerlerinden bir adım daha öne çıkmak için kesinlikle doğru bir tercih.

Abiye elbise modeli dışında günlük zamanda da kullanılabilecek modelleri bulunan sırtı açık elbiselerin her tarzda farklı ve kendine has bir cazibesi bulunuyor. Alessandra Ambrosio, Rihanna, Charlize Theron, Kate Blanchett gibi birçok ünlü isim, sırtını göstermekten çekinmiyor; hatta bu tarz elbiseleri çok iyi taşıyorlar diyebiliriz. Siz de sırtınıza güveniyorsanız buyurun, meydan sizin 🙂

Alessandra Ambrosio, sırt dekolteli elbise modelini tercih eden isimlerden
Alessandra Ambrosio, sırt dekolteli elbise modelini tercih eden isimlerden

Günlük zamanda giyebileceğiniz sırt dekolteli elbiseler ile fark yaratabilirsiniz. Vero Moda Klorina Halterneck uzun elbise, boyundan bağlamalı modeli, hareketli deseni ve renkleriyle günlük şıklığınızı tamamlayacak bir parça; açık sırt cazibesi de cabası…

Vero Moda Sırtı Açık Uzun Elbise
Vero Moda Sırtı Açık Uzun Elbise

Only Belle uzun elbise, spotif tarzı yeniden yorumlayan bir model.

Only Sırtı Açık Uzun Elbise
Only Sırtı Açık Uzun Elbise

Yapacağınız kombine göre hem günlük zamanda hem de özel bir gecede kullanabileceğiniz sırt dekolteli elbise modelleri de mevcut. Therzi pembe uzun elbise ve Mizu sırt dekolteli elbise daha sade aksesuarlarla gündüz; şık, topuklu bir ayakkabı ve ışıltılı aksesuarlarla gece de giyebilir.

Sırt Dekolteli Elbiseler
Sırt Dekolteli Elbiseler

Sırt dekoltenizin yanı sıra payetli tasarımıyla da ışıl ışıl parlayacağınız Karahasan’s payetli sırt dekolteli mini elbise, özel bir gece için şık bir tercih olacaktır.

Payetli Sırtı Açık Abiye Elbise
Payetli Sırtı Açık Abiye Elbise