MİZU

Trend Alarmı: Bomber Ceket

By  | 

Hazır havalar güzel giderken sokak modasının bu bahar vazgeçilmezi olacak Bomber ceketler, zahmetsiz şıklık konseptiyle şimdiden çok sevildi bile. Sizde bu bahar dikkat çekmek istiyorsanız bahar alışverişinizi yaparken buna çok dikkat etmelisiniz. 80’li yılların bombası olan Bomber ceketler vintage ve özel görünümleriyle 2014 baharının da en sevilen parçalarından olarak gardıroplarınızda mutlaka olması gerekenler listesinde. Listede olmakla kalmayıp üst sıralarda da kendine yer bulan ceketlerin o kadar çok çeşidi var ki bir tanesi ile yetinemeyeceksiniz 🙂

Ceket

Özellikle işlemeler, floral desenler ve zımbalarla desteklenen tasarımlar en bildiğiniz ve en çok sevdiğiniz markaların vitrinlerinde yer alıyor. mizu en özel ceket seçimleriyle yine sizin yanınızda olacak.

Neden trend alarmı derseniz Avrupa modasına şöyle bir göz attığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Sanki erkek arkadaşınızın ceketini giymişcesine rahat, bol ama bir o kadar da şık ceketleri ünlüler, bloggerlar ve sokak modası takipçileri çoktan trend haline getirdiler.

Bomber Ceket

Sadece spor parçalarla değil, klasik dokunuşlara da müsaade eden görünümüyle Bomber ceket furyasından geri kalmamak için çok geçmeden mutlaka bir tane edinmelisiniz.

Bomber Ceket Stili

Sokak modasını takip edenler sneaker ayakkabılarla sıkça kombin yapıldığını görecektir. Aslında floral desenlerin ve işlemelerin çokça yer aldığı ceketleri klasik pantolonlarınızla kullandığınızda hayatınıza ve stilinize de farklı bir anlam kazandırmış olacaksınız.