MİZU

Tulumun Karşı Konulamaz Cazibesi

By  | 

90’lı yıllarda çocuk olanların iyi bildiği hatta gardırobunda en az bir tane zamanının bahçıvanı şimdinin tulumundan vardı. Bir tişört ile üzerimize geçirdiğimiz çoğunlukla denim tulumlarımızla eminim hepimizin onlarca çocukluk anısı vardır.

Hep derler moda kendini tekrar eder diye, gerçekten moda kendini zamanın trendleriyle tekrar eden bir sürece sahiptir. Çocukluğumuzun bahçıvan denim tulumları şimdilerde birçok farklı kumaş ve kalıpla kendine moda sahnesinde yeniden oldukça sağlam bir yer açıyor. Gündüzden geceye, sportif kesimlerden klasik kesimlere, her tarza ve günün her saatine uygun tulum modelleri ile tek parça kıyafet özgürlüğünü yaşamanın hazzı gerçekten paha biçilemez hale geliyor.

Tulum Modelleri
Tulum Modelleri

Denim şort tulum ile gününüzü sportif ve rahat geçirebilir, çiçek desenli tulum ile festival havasına uyum sağlayabilir ve klasik tulum ile geceye damga vurabilirsiniz. Birbirinden farklı tulum modelleri için ise mizu’yu ziyaret edebilir, çocukluğunuzun nostaljisini 2014 trendleri ile stilinize yansıtabilirsiniz.