MİZU

Ünlü Anneler ve Çocukları

By  | 

Daha doğmadan adlarına sosyal medya hesapları açılıyor, ilk adımları, doğum günleri kısacası attıkları her adım kitleler tarafından takip ediliyor. Bu yazımızda oyuncu, model, veya şarkıcı anneleri sayesinde doğuştan ünlü olan ve her adımda takip edilen çocuklara yer verdik.

Ünlülerin çocukları her zaman merak edildi ve ilgi uyandırdı. Bazı çocuklar daha küçük yaşlarda başlayan asiliği ile, bazıları annelerine benzerliğiyle ön plana çıktı. Hatta bazıları daha küçükken moda ikonu oldu 🙂 Buyurun, tüm dünyanın gözünün üstünde olduğu ünlü anneler ve çocukları

Çağla Şikel ve Oğulları

Çağla Şikel ve Oğulları Kuzey Altuğ ve Uzay Tuncer Altuğ
Kaynak

Ünlüler dünyasının örnek alınan annelerinden biri olan Çağla Şikel, sosyal medya hesaplarında sık sık oğulları Kuzey ve Uzay ile fotoğraflar paylaşıyor. Youtube kanalında çocukları ile birlikte gerçekleştirdikleri aktivitelere de yer veren Çağla Şikel, çocukları için sık sık eski eşi ile bir araya gelerek de çizdikleri medeni tablodan ötürü övgü topluyor.

Seda Bakan ve Kızı

Seda Bakan ve Kızı Leyla Erel
Kaynak

Ekranların sevilen yüzü Seda Bakan anneliğin çok yakıştığı oyunculardan biri olarak biliniyor. Kızı Leyla ile birlikte verdiği güzel pozlar da oldukça sevilen Seda Hanım’ın kızının ilk yaşını büyük bir parti yerine ailesiyle birlikte mütevazı bir kutlama yapması hayranları tarafından samimiyet ile ilişkilendirilmişti.

Ceyda Düvenci ve Çocukları

Ceyda Düvenci ve Çocukları Melisa ile Okan Ali
Kaynak

Örnek annelerden biri olan Ceyda Düvenci, attığı her adımla güçlü, başarılı ve yıkılmaz bir kadın olmanın ne kadar büyüleyici bir etkisinin olduğunu bizlere hissettiriyor. Ceyda Hanım’ın sosyal medya hesaplarını incelediğimizde karşımıza kızı Melisa ve oğlu Okan Ali ile birlikte verdikleri aile fotoğraflarının yanında sıcacık bir aile çıkıyor.

Fahriye Evcen ve Oğlu

Fahriye Evcen ve Oğlu Karan Özçivit
Kaynak

Ve Karan bebek! Ünlüler dünyasının en çok merak edilen bebeklerinden biri olan Karan Özçivit, babasına benzerliği ile dikkat çekiyor.

Suna Yıldızoğlu ve Yasemin Kay Allen

Suna Yıldızoğlu ve Yasemin Kay Allen
Kaynak

Ünlü annelerden bahsetmişken anne kız ünlü olanları da unutmamak lazım. Güzelliği ile baş döndüren efsane Suna Yıldızoğlu ve güzelliğini aktardığı kızı Yasemin Kay Allen.

Kate Middleton ve Çocukları

Cambridge Dükü Prens William ve Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın Çocukları George, Charlotte ve Louis
Kaynak

Bu listeye bir ‘Royal Family’ yakışır öyle değil mi? Cambridge Düşesi Catherine Elizabeth “Kate” Middleton, Prens William’ın eşi olmanın yanında zarifliği, moda anlayışı ve anneliği ile de dikkat çekiyor. George, Charlotte ve Louis ile vermiş oldukları bu aile pozu da bir o kadar güzel.

Kris Jenner ve Kylie Jenner

Kris Jenner ve Kylie Jenner
Kaynak

Kris Jenner ve kızları dünyanın en çok tanınan anne ve kızları olabilirler. Uzun yıllardır televizyon ve magazin dünyasının gidişatını belirleyen, her hareketleri ayrı bir olay yaratan Kardashian-Jenner ailesi büyümeye devam ediyor ve büyüdükçe magazin dünyasını beslemeyi de ihmal etmiyor.

Heidi Klum ve Kızı Suri

Heidi Klum ve kızı Helene Boshoven Samuel
Kaynak

Alman model Heidi Klum’un 16 yaşındaki kızı Helene Boshoven Samuel, kullandığı ismi ile ‘Leni’ güzelliği ile küçüklüğünden beri dikkatleri üzerine topluyor. Birlikte objektiflere verdikleri ve dergi kapağı olan bu poz ise Klum’un Instagram hesabında yayınlandı.