MİZU

Vahşi Desenli Çantalar Bu Kış Çok Moda!

By  | 

Vahşi desenli çantalar bu kış raflarda… Vahşi desenli bayan çanta 2013 sonbahar kış kreasyonlarının gözdesi. Siz de bu egzotik parçalarla dolabınızı renklendirebilir, klasikleşen vahşi desenleri yeni çanta modelleriyle birleştirirek dolabınızda modaya yer açabilirsiniz.

Safarinin vahşi cazibesini yansıtan 2013 kış çanta modası vahşi hayvan desenlerini ağırlıklı olarak taşırken, kullanışlı modellerle kadınların günlük seçimleri haline geliyor.

Vahşi Çanta
Vahşi Çanta

Yılan ve timsah desenlerinin yanında leopar ve zebra desenlerinin de rafları doldurduğu 2013 sonbaharında vahşi çantalar her kadının dolabında yer almalı.

Sizin için seçtiğimiz vahşi desenli çantalar:

Vahşi Desenli Çanta
Vahşi Desenli Çanta

Steve Madden kısa saplı büyük çanta, fazla eşyası olanlar için ideal bir parça… Steve Madden büyük çanta, günlük yaşamda size kolaylık sağlayacak.

2013 Çanta Modası
2013 Çanta Modası

De Vib desenli el çantası, renklerin güzelliğini yılan derisi ile buluşturan bir şıklık… De Vib desenli kısa saplı çanta, kullanışlı bir tasarıma sahip.

Vahşi Desen Modası
Vahşi Desen Modası

Vahşi desenler bu tasarımla hayat buluyor. Hem şık hem de kullanışlı bir seçim olan De Vib Kilitli El Çantası yılın trendleri arasında.

Hayvanlar aleminden esinlenerek yaratılan dokular ve desenlerle siz de yılın modasını yakalayın!