MİZU

Yaz Ayları İçin Kişisel Bakım Önerileri

By  | 

Yaz geldi, kadınlar için etek yani alarm vakti! Erkekler için ise sıcak havada sakalın nasıl zorluk yarattığı biliniyor… Kişisel bakım için gösterilen özenin göz önüne serildiği yaz aylarında mizu en büyük yardımcınız. Farklı özelliklerde erkek bakım ve bayan bakım ürünlerinin onlarcasının avantajlarla sizlere sunulduğu mizu kişisel bakım kategorisinde erkek ve kadınlara özel alternatifler sunuyor.

Bayan Kişisel Bakım
Bayan Kişisel Bakım

Kadınlara Yaz Aylarında Kişisel Bakım Önerileri

Teninizin pürüssüzlüğü elbette birincil önemde. Etekler ve elbiseler sizi sıcak havadan kurtarsa da eğer ilk yardım için çekmecenizde duran bir epilatör yoksa istenmeyen tüyler için birçok zahmete katlanmak zorundasınız demektir. Duşta bile kullanılabilen kolay kullanımlı epilatörlerden birini seçerseniz siz de yaz günlerini zahmetsiz bakımla geçirebilirsiniz.

Epilatör seçimi için:

Braun Silk-Epil 7 / 7681Wd Epilatör, ıslak ve kuru ortamda; yüz, vücut ve bacak bölgelerinde kullanılabilen ayrıcalıklı bir epilatör. En kısa tüyleri bile (0,5 mm uzunluğa kadar) alabilen özel Close-Grip teknolojisiyle çalışan Braun Silk-Epil 7 / 7681wd, kablosuz özelliğiyle duşta da kullanılabiliyor.

En kısa tüyleri bile (0,5 mm uzunluğa kadar) alabilen özel teknolojiyle çalışan Remington Ep6020c Epilatör, 4 haftaya kadar pürüssüzlük vadediyor. Aloe Veralı masaj parmaklarıyla cildinizi rahatlatan ve besleyen Remington Ep6020c İkisi Bir Arada Epilatör, vücut kıvrımlarına mükemmel uyum sağlayan BodyCurve sistemi ile de vazgeçilmeziniz olacak.

Remington IPL6000 i-LIGHT Pro lazer epilasyon aleti ile tüm tüylerden kolayca kurtulun. Hem erkekler hem de kadınların kullanabileceği Remington ipl6000, bacak, kol altı, göğüs ve omzunuzdaki tüylerden sizi 6 ay süreyle kesin olarak kurtarıyor.

Yaz sıcağı kimilerimiz için sporu da imkansız hale getiriyor. Gevşemeye ihtiyaç duyan kaslarınızı masaj aleti ile rahatlatabilirsiniz.

Yaz İçin Kişisel Bakım
Yaz İçin Kişisel Bakım

Sıcak günlerde her gün yıkanan saçlarınızın kuruması ise yaz günlerinde kadınların en büyük kabusu… Kabustan uyanmak için tek yapmanız gereken ise saçınızı kuruturken nem dengesini bozmayan bir saç kurutma makinesi edinmek. Yazın yoğun nem altında basık görünen ve zor şekil alan saçlarınızla başetmenin yolunu biz biliyoruz: iyonik şekillendiriciler…

Saç kurutma makinesi için:

Philips Hp8182 SalonDry 2200W Saç Kurutma Makinesi, TurboBoost teknolojisiyle aynı ısıda daha hızlı saçlarınızı kurutmanızı sağlar. 2200W gücünde kurutma efekti, 6 farklı hız ve sıcaklık ayarıyla saçlarınızı kurutan ve şekillendirmenize yardımcı olan Hp8182 Salondry Control 2200w, saç şeklinin korunması için coolshot özelliğiyle fark yaratıyor.

Philips Hp4935 SalonDry Active, kusursuz fön deneyimini size yaşatacak profesyonel bir saç kurutma makinesi. 2000W gücünde kurutma efekti, 6 farklı hız ve sıcaklık ayarıyla saçlarınızı kurutan ve şekillendirmenize yardımcı olan Philips Hp4935 Salondry Active İon 2000w, saç şeklinin korunması için coolshot özelliğiyle fark yaratıyor.

Erkeklere Yaz Aylarında Kişisel Bakım Önerileri

Uzun saçın yaz aylarında sizi nasıl bunalttığını farkındayız. Eğer sizin de berbere gidecek vaktiniz yoksa size bir müjdemiz var. Beyler, saç ve sakal makineleri ile saçınızı kendiniz de kesebilirsiniz.

Sakal ve bıyık tıraşı da yaz aylarında sizin için çok daha önemli… Yazın nemli ve sıcak günlerinde zahmetsizce tıraş olmak, tahrişle uğraşmak istemiyorsanız siz de cildinize ve ihtiyacınıza en uygun tıraş makinesi ürününü seçerek tıraşı keyif haline getirebilirsiniz.

Erkek Kişisel Bakım
Erkek Kişisel Bakım

Tıraş makinesi için:

Braun Cruzer 6 Beard&Head Tıraş Makinesi ve Şekillendirici, saç ve sakalınızı şekillendirmek için mükemmel bir araç. Hem saç hem de sakal tıraşı için kullanılabilen Braun Cruzer 6 Beard&Head, saçınızı istediğiniz uzunluk ve şekilde kesmenizi sağlarken, sakal şekillendirmede de pek çok alternatifi gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Philips 7000 Serisi Hq7320, uzun sakalları kesmek, en kısa kıllara ulaşmak için gerekli teknolojiye sahiptir. Ultra ince başlıkları ve özel tasarlanmış delikli teknolojisiyle tüm sakallara zahmet vermeden ve tek hamlede en zor alanlara bile ulaşabilen Philips 7000 Series Hq7320 Tıraş Makinesi, cildinize dost özellikleriyle lüks tıraşı ve uzman bakımı evinize getiriyor.

Remington F3790 Flexing Foil, kablosuz kullanım imkanı bulunan bir tıraş makinesi. 16 saatte şarj olarak 40 dakikaya kadar kablosuz kullanılabilen F3790 Flexing Foil, çelik bıçakları ve daha yakın tıraş imkanı sunan çift elek sistemiyle yüksek kaliteli performans sağlar.

Bakımlı erkeklerin her mevsim olmazsa olmazı burun ve kulak kılı temizleyiciler ile siz de istenmeyen yüz tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Elbette erkek bakım kitlerinin önemini de unutmamak gerek. Yaz tatilini pürüssüz bir ciltle geçirmek isteyen erkeklerin yardımına koşan bu kitlerden biri sizde de bulunmalı!

Siz de kadın ve erkekler için kişisel bakım önerilerini dikkate alarak kişisel bakım özeninizle yaz aylarında kıskanılabilirsiniz. Temiz ve güzel bir yazı anılarınıza eklemek istemez misiniz?