MİZU

Yaz Geldi, Festival Stili için Hazır mısınız?

By  | 

Yaz geldi, yaz konserleri ve festivaller başladı… Peki festival stili için önerilere kulak verdiniz mi?

Bu yaz Pixies, David Guette ve Lady Gaga performansları izleyicilerle buluşacak, yalnız konserler değil günlerce süren festivaller de müzikseverlerin kalp çarpıntısını hızlandırıyor. 2014 yaz trendlerine uygun bir festival kombini ile siz de tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kağıt kalemi hazırlayın, festival stilinin olmazsa olmazlarını sıralıyoruz…

Yılın modası kısa üstler… Kısa üstleri mini şortlar veya maksi eteklerle kombinleyebilirsiniz. Renkli takıları da unutmamanız gerek elbette.

Festival Stili
Festival Stili

Fotoğraftaki desenli uzun etek, Only kısa tişört.

Gündüz sandalet gece ise dolgu topukları tercih edebilirsiniz. Açık alanda bir konser olacaksa tavsiyemiz trend bir şapka ile kendinizi sıcaktan korumanız. Elbette güneş kremi ve güneş gözlüğü de çantanızda yer almalı.

Konser Kombini
Konser Kombini

Yılın trendleri arasında yer alan mini tulum ve denim salopetlerden dolabınızdan bir tane bulunuyorsa onu çıkarmak için de doğru zamanlardan biri konser…

Festival Kombini
Festival Kombini

Desenli kumaş pantolonlar da sezonun gözdelerinden. Hem bol hem de harem kesimleri trend olan pantolonlar festival kombinlerinin vazgeçilmezi. Uzun tulumlar da pantolonlar gibi bu yaz kadınların trend parçalarından, siz siz olun renklerden ve desenlerden korkmayın. Festival kombini özgür ruhlar için, desenleri özgürce taşıyın.

Festival Modası
Festival Modası

Sezon modası püsküllü çanta modelleri de kıyafetinize eşlik edebilir. Eğer düz bir pantolon veya etek tercih edeceksiniz ve akşam serinliği için şık bir koruyucuya ihtiyaç duyacaksanız renkli ceket ve kimono da seçeneklerinizin arasında yer almalı.

Desenli Kimono
Desenli Kimono

Düz saçlar ve doğal dalgalar da 2014 yazının festival stili için olmazsa olmaz. Kombin detaylarının yanında doğal saçlarınızda kendinizi daha rahat ve güzel hissedebilirsiniz. İyi eğlenceler…