MİZU

Yaz Parfümü Seçimizini Yaptınız Mı?

By  | 

Yaz geldi, yaz parfümü de raflarda yerini aldı.. Ağır, baharatlı kış kokuları yerini çok daha ferah çiçek ve meyve kokularına bırakıyor. Deniz esintisini teninde duymak isteyenler amber bazlı kokuları tercih ederken, çiçek kokuları hem kadın hem de erkekler için yepyeni yaz aşklarının kapısını aralıyor.

Yaz parfümleri, yaz edisyonlarıyla piyasaya sürülürken bu parfümlerin ilk dikkat çeken özelliği şişe ve sıvısındaki soft renkler… Yaz ferahlığını anımsatan soft renkler ile renklenen yaz için parfümler, kokularındaki hafif notalarla da sizi sıcak havada rahatsız etmeden güzel kokusuyla gün boyunca size eşlik ediyor.

Yaz Parfümü
Yaz Parfümü

Bayan yaz parfümü önerileri:

Bvlgari Omnia Crystalline, kristalin ışığında hayat buluyor. Omnia Cyrstalline, kristalin parlaklığı ve saflığı, oryantal notalarla harmanlanması ile kadına bambaşka bir çekicilik katıyor.

DKNY Be Delicious Woman, elmanın iştah açıcı kokusu… Be Delicious Woman, camdan elma şişesinde egzotik meyveleri ve odunsu notaların bileşiminden ortaya çıkan baş döndürücü bir parfüm.

Dolce Gabbana Light Blue ışıltılı meyvemsi çiçeksi notaları ile Sicilya yazının neşeli ruhunu anımsatıyor… Sedir ağacının ve misket limonunun ağız sulandıran fresh nüansları Güney sahillerinin ılık esintili ışıltılı sıcak görüntüsünü aklınıza getiriyor…

Yaz İçin Parfümler
Yaz İçin Parfümler

Erkek yaz parfümü önerileri:

Giorgio Armani Acqua Di Gio Homme rüzgarın güçlü esintisinin, suyun berraklığının ve sonsuz özgürlüğün kokusu. Deniz suyunun tatlı ve tuzlu notalarının, güneşin teninizdeki sıcak ve büyülü dokunuşuyla birleşmesinden esinlenilerek oluşturulan Acqua Di Gio, Akdeniz güneşinin ruhunuzdaki yansıması…

Davidoff Cool Water, okyanustan aldığı ilhamla derin bir tazelik hissi veriyor. En iyi erkek parfümlerinden biri olan Cool Water, maskülen karakteriyle öne çıkıyor.

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc, tatlı, temiz ve ferah bir koku… Eau De Lacoste L.12.12 Blanc, odunsu ve çiçeksi notalarıyla modern ve çekici erkeğin karakteristik imzasını taşıyor.

Yaza özel parfümler içinden siz de dilediğinizi seçin, sıcak yaz günlerinde yaza özel bayan parfüm veya yaza özel erkek parfüm ile kendinizi ve çevrenizdekileri mest edin. Yaz parfümü denince akla gelen özel parfümlerle, yaz aşklarını kokularıyla anımsayacağınız heyecan dolu bir yaza hazır mısınız?