MİZU

Yeni Yıl Yeniliklerle Güzel :)

By  | 

Yeni yıl, yepyeni dileklerle geldi. Kimimiz 2014’ten aşk istedi kimimiz ise şans 🙂 ama her şeyi  de hayattan bekleyemeyiz, biraz da kendi kendimizi motive etmemiz de şart.

Peki bu nasıl olacak derseniz, sadece biraz bakımla kendinizi daha iyi hissederek aşkı, şansı ve mutluluğu kendinize çekebilirsiniz.

Bunun için öncelikli olarak cilt bakımı olayına biraz daha fazlaca özen gösteriyoruz. (ama zaten siz her gece yatmadan cildinizi temizliyorsunuz) Eğer yeni bir başlangıç yapmak için fırsat  arıyorsanız da yeni bir yıla başlamak bunun için iyi bir sebep olabilir. Cildinizin ışıltısı gülümsemenize de yansıyacağı için kendinizi çok daha güzel hissedeceksiniz. Artık günlere 1-0 önde başlayacaksınız bunu unutmayın!

Gardırobunuzda da yapacağınız bir kaç yenilikle hem ileriye dönük yatırım yapabilir hem de günlük hayatta daha dikkat çekici görünmenin yollarını keşfedebilirsiniz.

Ayakkabı

Örneğin şık, işlemeli bir beyaz gömlek, bu yılın olmazsa olmazı sigaret pantolon ve nude renkli bir ayakkabı bir çok şeyle kombin yapılabilen özel parçalardır. Maddi olarak kendinizi çok fazla yormak istemiyor ve şıklığın temellerini yakalamak istiyorsanız bir kaç basit parçayla kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Sigaret Pantolon

Ekose, deri ve yılan deseni gibi sezona damgasını vuran özel tercihleri de gardırobunuza katarsanız hiç fena olmaz hani bizden söylemesi.

Yılan Desenli Çanta

Aksesuarlar da bu yıl es geçmemeniz gereken bir konu. Takı konusunda oldukça cesur davranabilirsiniz. Zira bu sene yaz kış dinlemeden neon renkler her yerde! Yine büyük ve gösterişli takılar, altın ışıltılar, zımbalar oldukça revaçta.

takı

Küçük tüyolarla yine sizinle olacağız.

Yeni yılda mizu hepiniz için bol bol mutluluk diliyor 😉