MİZU

Yılbaşı Gecesi için Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılmalı?

By  | 

Yılbaşı gecesi için ayakkabı seçimi yeni yıla şişmiş ve ağrıyan ayaklarla giymemeniz için kilit önem taşıyor. Hem rahat hem de şık olmak mümkün mü? Ayakkabı seçerken nelere dikkat edilmeli gelin beraber bakalım.

Yılbaşı İçin Ayakkabı
Yılbaşı İçin Ayakkabı

Havanın soğuk olacağını göz önüne alarak çizme ve botlar tercih edebilirsiniz. Yılın modasını yansıtan zımbalı bot ve çizmeler yılbaşı ayakkabısı için ideal seçimler. Üstelik topuklu modelleri de var…

Yılbaşı Ayakkabısı
Yılbaşı Ayakkabısı

İlla topuklu ayakkabı giyerim diyenlere platform destekli veya dolgu topuk ayakkabılar önerebiliriz. Sivri topukların zarafetiyle yarışamasa da oldukça rahat olduklarını garanti edebiliriz.

Yılbaşı Gecesi İçin Ayakkabı
Yılbaşı Gecesi İçin Ayakkabı

Şıklığı rahatlığın önüne koyanlar yılın modası stilettolardan vazgeçmesin. Parti ayakkabısı olarak her organizasyonda göze çarpan stilettolar rengarenk modelleriyle sizin de imajınıza renk katabilir. Vahşi desenlerin de yılın gözdesi olduğunu hatırlatalım…

Stiletto önerimiz: Sertaç Delibaş Bayan Topuklu Ayakkabı

Stiletto Ayakkabı
Stiletto Ayakkabı

Yılbaşı için ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise çanta ile uyum… Kıyafetinizi tamamlarken çantanızı tüm gece saklamanızı gerektirecek ayakkabılardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Siz siz olun çanta ile ayakkabıyı birlikte seçin, aynı model olmasalar bile uyumlu olmaları sizi bir adım ileri taşıyacaktır.

Ayakkabı Önerimiz: Canzone Zımbalı Rugan Topuklu Ayakkabı

Yılbaşı Ayakkabıları
Yılbaşı Ayakkabıları

Hava koşulları, stil ve rahatlık maddelerinin ardından sıra sağlık ile ilgili detaylarda… Ortopedik ayakkabılar da şık modelleriyle yılbaşı için güzel alternatifler üretiyor. Ayak kokusunu önlemek için nefes alan ayakkabılar tercih edebileceğiniz gibi kaliteden de ödün vermemeniz şart. Ne de olsa bütün gece dans edeceksiniz… Gecenin sonunda ayakkabılarınızla banyoya koşmak istemezsiniz değil mi?

Kırmızı Ayakkabı
Kırmızı Ayakkabı

Ürün önerimiz: Canzone Kırmızı Rugan Topuklu Ayakkabı

Yılın renklerini de ayakkabı seçiminde değerlendirmelisiniz. Yılbaşı partisi deyince akla kırmızı rengin geldiğini hatırlatırken neden kırmızıyı ayakkabınızda kullanmayı denemiyorsunuz diye soruyoruz… Sade bir kıyafet bile kırmızı ayakkabı ile oldukça çekici olacaktır…Yılbaşı hediyesi için de güzel bir alternatif.

Yeni Yıl Ayakkabı
Yeni Yıl Ayakkabı

Yılbaşı gecesi için ayakkabı size yeni bir yıla rahatlık ve şıklıkla girmenizi sağlayacaktır. Gecenin yıldızı olmak ve bir yıldız gibi hissetmek çok kolay…