GİYİM

YILIN TRENDİ: OMUZLAR AÇIKTA

By  | 

Yaz için alışveriş listenizdeki eksikleri henüz tamamlamadıysanız bu sıranın başına eklemeniz gerekenler arasına omuzu açık elbiseleri ve tişörtleri de eklemeyi unutmayın.

70’lerin eğlenceli dünyasının hakimiyeti altında olan 2015 İlkbahar/Yaz sezonunda aramıza dönen bu tasarımlar bu kez çok daha iddialı ve çok daha modern yorumlarla karşımızdalar!
Farklı farklı kesim ve çeşitlerde karşımıza çıkan bu bluzları, tek başlarına yeterince iddialı oldukları için denim jeanlerinizle, kalem eteklerinizle ya da sadece kot şortlarınızla tamamlayarak dengeli ama çarpıcı bir stilin sahibi olabilirsiniz. Tek başına parçalar sizin için yeteri kadar iddialı değilse ve stil konusunda daha cesursanız sezonun bir diğer popüler trendi culotte pantolonları, bol paça kısa tasarımlar, omzu açık bluzların en yakın arkadaşı ilan edebilirsiniz.

Kate Hudson, Sienna Miller ve Taylo Swift gibi isimler söz konusu kırmızı halı olduğunda bu trendi en iyi uygulayan isimler arasında geliyor.

Kate Hudson
Kate Hudson
Sienna Miller
Sienna Miller
Taylor Swift
Taylor Swift

Gündüz saatlerinde uçuşan eteklerle ve denim şortlarla kombinleyebileceğiniz bu trend için Miroslova Duma ve Karlie Kloss ilham konusunda doğru adresiniz olabilirler.

Miroslava Duma
Miroslava Duma
Karlie Kloss
Karlie Kloss

Off-shoulder, omzu açıkta bırakan bluz trendini uygulamanız için Mizu’nun seçimleri:

Dilvin
Dilvin
Dilvin
Dilvin
Moda in Love
Moda in Love
Vero Moda
Vero Moda
Jimmy Key
Jimmy Key