MİZU

Yoksa Siz Hala Büzgülü Çanta Sahibi Değil misiniz?

By  | 

Rahat kullanımları hem şık hem de spor duruşları ile çok sevilen büzgülü çantalar, bir diğer adı ile torba çanta modelleri, stil sahibi tasarım ve renkleri ile vitrinleri renklendiriyor. Bohça şeklindeki kesimini iple kapatılan büzgülü formla tamamlayan ve adını kapanma şeklinden alan büzgülü çantalar kumaş ve deriden imal ediliyor.

Neredeyse her markanın koleksiyonlarında yerini alan büzgülü çanta modelleri rengarenk alternatiflere sahip. Sezonun modası renklerle ve materyallerle üretilen bu çantalar bazen pullarla bazen de zımba, fermuazr ve zincirlerle süslenerek modayı takip ediyor. Farklı baskı ve desenlerle günlük kullanımda ve şık davetlerde tercih edilen birbirinden şık ve kullanışlı büzgülü çanta modellerini bu yazımızda sizler için inceledik.

Mini Katlamalı Zincir Detaylı Torba Model El ve Omuz Çantası
Mini Katlamalı Zincir Detaylı Torba Model El ve Omuz Çantası

Denim pantolon ve şortların üzerine gömlekler ve tişörtler ile kombinlenebilen büzgülü çantalar özellikle genç kadınların tercih ettikleri modeller içerisinde yer alıyor. Açık renkli deri bir büzgülü çanta ile yaz aylarında birçok kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Mini Katlamalı Zincir Detaylı Torba Model El ve Omuz Çantası için buraya tıklayabilir, ürünü daha yakından inceleyebilirsiniz.

Taba Zincir Askılı Büzgülü El ve Omuz Çantası
Taba Zincir Askılı Büzgülü El ve Omuz Çantası

Günlük kullanım için tercih edilebildiği gibi gece kullanımlarında da sıklıkla tercih edilen büzgülü çantalar çapraz veya omuz çantası gibi asılarak kullanılabiliyor. Her kıyafetinize uygun renklerde hazırlanmış suni ve gerçek deri büzgülü çanta modelini bulabilmeniz mümkün.

Mankenin kullandığı Taba Zincir Askılı Büzgülü El ve Omuz Çantası için buraya tıklayabilir, ürünü daha yakından inceleyebilirsiniz.

Mini Şerit Büzgülü Kalın Zincir Detaylı El ve Omuz Çantası
Mini Şerit Büzgülü Kalın Zincir Detaylı El ve Omuz Çantası

Spor kıyafetlerinize şık dokunuşlarda bulunmak istediğinizde omuz çantası olarak açık renk üzerine pastel tonlarda şeritler, desenler veya baskılar yapılarak renklendirilen çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Mini Şerit Büzgülü Kalın Zincir Detaylı El ve Omuz Çantası için buraya tıklayabilir, ürünü daha yakından inceleyebilirsiniz.

Siyah Zincir Askılı Büzgülü El ve Omuz Çantası
Siyah Zincir Askılı Büzgülü El ve Omuz Çantası

Torba çanta olarak da adlandırılan büzgülü kadın çanta modelleri içerisinde en çok tercih edilen alternatiflerden biri siyah deri çanta çeşitleridir. Her kıyafet ile uyum sağlayabilen görünümü, boyutuna göre sahip olduğu geniş iç alanıyla rahat kullanım imkanı sunuyor.

Siyah Zincir Askılı Büzgülü El ve Omuz Çantası için buraya tıklayabilir, ürünü daha yakından inceleyebilirsiniz.

Us Polo Assn. Büzgülü Kadın El Çantası
Us Polo Assn. Büzgülü Kadın El Çantası

Kapaklı ana bölmesi, elde taşıma kulpu ve dilerseniz kullanabileceğiniz ayarlanabilir omuz askısı ile spor tarzda çanta sevenlerin tercih ettiği bu çanta modelleri etek, şort veya pantolonlar ile kombinlenebilecek, dört mevsim severek kullanacağınız bir aksesuar olarak karşınıza çıkıyor. Geniş iç bölmesi ile tüm eşyalarınız için bir yer bulabileceğiniz Us Polo Assn. Büzgülü Kadın El Çantası için buraya tıklayabilir, ürünü daha yakından inceleyebilirsiniz.