TAKI

FLASH TATTOO TRENDİ

By  | 

Hollywood dünyasını da etkisi altına alan yepyeni bir trendle tanışmaya hazır mısınız? Eğer halhallardan, bilekliklerden ve şahmeranlardan sıkıldıysanız ve plaj stilinizde değişiklik yapmak istiyorsanız “Flash Tattoo” yani geçici metalik dövmeler tam da size göre!

509853401ED00115_Tommy_Hilf


 İlk olarak 2014 senesinde karşımıza Tommy Hilfiger’ın  defilesinde çıkan bu dövmeler, Kendal Jenner’ın da  güzelliğinin etkisiyle kısa sürede Hollywood dünyasına  oradan da sokak modasına transfer oldular.

2013 yılında bu akımın temellerini atan Amerikalı Miranda  Burnet, dünyayı dolaşarak katılmaktan zevk aldığı farkı  festivallerden ilham alarak bu metalik dövmeleri tasarladığını  belirtiyor. Sadece farklılık arayanar için değil dövme sahibi  olmayı çok isteyenler ancak korkanlar için de kurtarıcı olan  geçici dövmeler, daha siz sıkılmadan sizi bıraktıkları için de  oldukça cezbediciler.

Deniz kenarında, beach ve havuz partilerinde, özellikle  festivallerde bohem stilinizle kombinleyebileceğiniz bu  dövmeler konusunda dikkat etmeniz gereken tek nokta birbiriyle uyumlu çizimler seçerek fazla abartıya kaçmamanız. Şayet ortalıkla firavun gibi dolaşmayı kimse istemez.

Flash tattoo uygulamayı istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız bu akımın en büyük tutkunu Beyoncé ona eşlik eden Vanessa Hudgens, Sarah Jessica Parker gibi ünlüler ilham kaynağınız olabilir.

Beyonce
Beyonce
Beyonce
Beyonce
Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker

Mizu’da yerini alan flash tattoo’larla sen de sahil modasında, festival eğlencesinde ya da havuz partisinde organizasyonun en stil kızı olabilirsin.

hazir3
hazır1
hazır4


hazır-2