YAŞAM

2016 Anne Çocuk Etkinlikleri

By  | 

Anneler Günü’nde pahalı hediyeler, abartılı seçimler yerine çocuğunuzla ve eşinizle katılabileceğiniz ve unutulmaz anılar biriktireceğiniz etkinlikler mi arıyorsunuz ? O zaman sizin için bir araya getirdiğimiz “Anne-Çocuk Etkinlikleri” ve bilgileri bu arayışınızda size yardımcı olacak.

01

1. Anneler Günü’ne Özel Yaratıcı Cupcake Atölyesi
USLA tarafından ( Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi) 7 Mayıs Cumartesi saat 12:00’da gerçekleşecek olan atölyede hazırlanan rengarenk ve lezzetli cupcakeler ile lezzet dolu saatler geçirebilirsiniz.
Bilet ücreti: 140 TL

2. Annem’le Brunch

d.ream akademi tarafından 7 Mayıs Cumartesi saat 11:00 ila 14:30 arasında gerçekleşecek olan etkinlikte ailenizle beraber mutfağa girerek iştah açıcı saatler geçirebilirsiniz .
Menü:
Mimoza
Pancake
Egg Benedict
Roastbeef
Kinoa Salatası
Bilet fiyatı: 160 TL

3. Annem İçin Pişiriyorum
Mutfak Sanatları Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikte bu sefer çocuğunuz ile mutfağa girerek profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan tarifleri uygulamaya ne dersiniz? Özel Anneler Günü menüsünü daha sonra evinizde tekrarlayarak ailenizle beraber keyifli saatler geçirebilirsiniz…
Etkinlik Günü + Saati: 8 Mayıs Pazar – 16:00

02

Menü:

Kabak mücver topları, tuzlu yoğurtlu cacık
Breze edilmiş dana yanaklı karnıyarık, köz kırmızı biber sos
Firik bulguru risotto
Damla sakızlı ve haşhaşlı puding
Cranberry mimoza ikramımızdır.
Bilet fiyatı: 160 TL

4. Annem İçin Tasarım
7-10 yaş grubu arasında bulunan çocuğunuz ile beraber katılabileceğiniz etkinlikle yaratıcı ufaklığınızın sizin için bir şeyler tasarlamasına ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise Borusan Contemporary İstanbul 8 Mayıs Pazar günü saat 10:30’da sizi bekliyor.
Etkinliğin içeriği: teamLab sergisinde yer alan çizgisel formlar yakından incelendikten sonra küçük fayansların üzerine bu çizgiler özel çizicilerle beraber yeniden yorumlanacak.
Bilet fiyatı: 20 TL

5. Küçük Şefler Mutfakta
Kitchen Creates tarafından 8 Mayıs Saat 14:00’da gerçekleşecek olan etkinlikle minik şefinizle birlikte mutfağa girerek birbirinden lezzetli kurabiyeler hazırlamaya ne dersiniz ?
Bilet fiyat: 95 TL

                                                          Etkinlik kaynakları: Biletix – Biletler için sayfayı ziyaret edebilirsiniz