YAŞAM

Mizu Mag Çıktı!

By  | 

Mizu Mag’in ilk sayısı çıktı! Eğlenceli röportajların, güzellik tüyolarının ve son trendlerin yer aldığı dergimiz modayı yaşam biçimi yapmış, doğallığından ödün vermeden her daim şık olmayı ilke edinen moda tutkunlarına sesleniyor. Peki ilk sayımızda sizi neler bekliyor?

2016 sezonuna baştan aşağı hakim olan denim’in asi ve çekici yönü yaptığımız çok özel çekimle sizinle buluşurken, son zamanlarda giydikleri ile dikkat çeken Hollywood isimlerinin stillerine giden kısa yol, ürün önerilerimizle dolabınıza kadar geliyor. Trend olmanın sadece kıyafetten geçmediğini bildiğimiz için güzellik blogger’ı Buse Öztürk’ün kaleminden sezonun beş popüler makyaj trendine, dolabınıza mutlaka eklemeniz gereken kış parfümleri eşlik ediyor.

Gezmeyi sevenleri de unutmayan Mizu Mag İstanbul’un mutlaka gidilmesi gereken dört popüler mekanını Ayşegül Şener’in kaleminden size sunuyor.

Dahası mı? Mizu.com’dan vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz olarak kapınıza gelmek için sabırsızlanıyor!

mizumag01
mizumag-05

Yılbaşında ya da özel davetlerde ne giyeceğinizi bilmiyorsanız özel çekimimiz size fikir vermek için bekliyor !

Kendall Jenner’dan Victoria Beckham’a Mizu’nun ürün önerileri ile artık onların stilini yakalamak hayal değil 🙂

mizumag-02

Fenomen olmanın yolları nelerden mi geçiyor? Sosyal medyanın ünlü isimleri kadın modasında neleri mi beğeniyor? Cevabı Ziya Turp’la gerçekleştirdiğimiz çok özel röportajda.

mizumag-04

Denim’i farklı mı yorumlamak istiyorsunuz? O zaman asi yönünü çıkarttığımız çekime mutlaka göz atmanız gerekiyor!

mizumag-03 (1)

Reçete için hasta olmaya gerek yok! Modanın da reçetesi olur. 2016 Kışı için aksesuar rehberiniz bizden
.